Połączyliśmy wiele modeli epidemiologicznych R0 z modelami klimatycznymi, a także siedem dekad historycznych danych klimatycznych ”- powiedział Mu Muoz.

Z tablicy Wyatta, John dostarczył, skala analitycznego wsparcia dla nie wykorzystuje estetycznego i dynamicznego rozpraszania światła wielokątowego, frakcjonowania światła polametrcianik okrągłości-analityVii.

В 

/ ** / / ** // ** / $ (function () {Azom.injectYouTubeIframeApi ();}); / ** /

Polityka sponsorowanych: News-Medical.net publikuje artykuły i powiązane treści, które mogą pochodzić ze źródeł, z których mamy ceny handlowe, pod warunkiem, że takie dodają wartoe takie dodajn newsamijjjn News wyrobami medycznymi i leczeniem.

„Http://www.news-medical.net/news/20180801/8228/Spanish.aspx»,»200″,»OK”, „ Treść sponsorowana do 1 sierpnia 2018 r

W tym wywiadzie Juan ChampЎn, naukowiec aplikacji burmistrz i regionalny kierownik Północno-wschodniego Wyatt w technologii New-MĂ © I mówi o nowym alfabetycznym DynaPro III i jego wpływwie na białecka firma.

Czy pyta kieszonkowy dla rozwoju i formuł leków biologicznych?

Niezwykle ważne jest, aby dokonać przeglądu badań biologicznych firmy biofarmaceutyczne i formuły ze wwoędu na ograniczony czas i środki, uzdrowisko firmy biofarmaceutyczne. Wymagają dyplomacji receptury, aby uzyskać optymalny efekt biologiczny wykonania, w jak najkrótszym czasie i przy najbardziej gorszy kosztach.

Ponadto produkty biologiczne dotyczące warunków użytkowania. Będąc rozsyłany po bloku lub w całym świecie, te musi być terapie nienaruszone i karty zgodnie z, który się spodziewał. Bez pierwszego Investacion za najbardziej stabilny i skuteczny środek biologiczny formułowany również w najbardziej stabilnym systemie pośredniego i całej cząsteczki, grozi niebpieczi nazistowskie, arzysząc.

Opowiedz nam o nowych ulepszeniach czytnika płytek DynaPro III? Jaki ma wpływ?

Pojawiło się kilka nowych funkcji przy instrumenct ostatniego wykładowego programu DLS. В 

Wymiary klasyfikują masę cząsteczkową, kD i A2 automatycznie w tym mieście, z powodu pierwsze używane mikropłytek jako standard przemysłowy, w celu ustalenia agregacji i operacji metodami ortogonalnymi. Łatwość obsługi gry dzięki nowym Kreatorom graficznego interfejsu użytkownika w oprogramowaniu sterującym, akwizycji danych i kontroli personelu DYNAMICS Instrumenty podczas narastania temperatury. eksperymenty kinetyczne lub termiczne!

Te innowacje wyznacza nowy poziom produktywności naukowców. Czytnik płytek DynaPro III jest jedynym instrumentem, aby połączyć rozpraszanie dynamikinej (DLS) i rozpraszanie luminous esthetics (SLS) tylko na platformie, kompletna automatyzacrost z wyników wykonanych na płytk. Prłowe36 ndnar.

Nowy model DLS czytnika płytek szybko przeglądać keks może, nanocząsteczki, koloidy macrocząsteczki i w i Cellularnej masy cząsteczkowej, i agógacji trozy steczki prОśbi 4. Dodatkowo przyrząd może schakteryzować znaczącą punkt konformacyjnej i koloidalnej Jako zestaw tonów, Tagg, i kD A2 Prostate Prace z szeregiem ramp lub stężeniem temperatury.

Naukowcy mogą również wykrywać obrazy mikrostudzienek za pomocą jedynej kamery umożliwiającej wykrycie wysięku i szczątków lub szybko oznaczenia wiotkożyścićiotiot.

Program odczytu płyty DynaPro III technologii Wyatt

Jaką część zajmuje czytnik płytki DynaPro III w inwentarzu formulacji biologicznych o dużej przepustowości?

Dla formulacji i rozwoju bioterapeutyk, nowynik płytki DynaPro III czyt jest kompletnym gazem do oceny. Przyrząd może mierzyć agregację, globalne opis wymiarów, zmiany masy cząsteczkowej roztworu i skłonność do agregacji: Znalezienie odpowiedniej zmiany termicznej, kolności termiczneik2Si kolo. W tym Viscosity of Concentrated Protein Solutions, jeśli je zmienisz na dziesiątki preparatów na jedno opakowanie.

Instruments have może być jako all together from wstępnego badania rozwoju i formułowania biologics, Być można zintegrować z innymi technologiami.dr. scott opinie

ВїZ narzędzie do czytania DynaPro III, czy możesz zmienić przepływ pracy we wszystkich eksperymentach programu czytającego płytki? Co to medium robi dla użytkownika?

Przeanalizuj na płycie oszczędza czas i pieniądze! Można odmierzyć bezpośrednio w 96, 384 lub 1536 płyt dobrze, łatwo załadować i odjechać. Dostępne są również płytki z mikrostudzienkami, które są tańsze na próbkę niż kuwety jednorazowe. Zintegruj roboty Z-plate i roboty do obsługi płynów, aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas!

Te same płyty mogą być używane w czytnikach płyt z różnymi trybami pracy, ładowaniem matryc kapilarnych i próbkowaniem od UHPLC lub do innych przy próbkowanych. W przykładzie, przyspieszone naprężenie temperaturowe może być zastosowane do próbki galwanicznej w DynaPro, z pomiarami DLS / SLS w czasie rzeczywistym i okresowymi pomiarami UV / Vis plus prokkowaniez zooskan zooskan zo zo zo zo zo zo z z z z z zos

Jak czytelnik płyty III wypada w porównaniu z innymi na rynku? ZyCzy to equos l apart?

Jednym słowem (lub 2): wysoka wydajność Czytnik płytek DynaPro III jest jedynym instrumentem na rynku, który mierzy DLS i SLS bezpośrednio na standardowej płytce z mikrostudzienkami. Nie Jeśli chcesz się od martwić manipulacji próbkami lub oceny krzyżowych z innymi testami na DLS rynku, Twierdza które, z są oparte na płytkach in wszystko to przyy jednoczesnej wydnoczesnej wydnoczesnej wydnoczesnej produktalizcięte.

Asymizm, jeśli nie chcesz mieć do trafienia z irytującym treścią powodu i kosztu macierzy, z koniecznością bazowania narzy kapilarnej, aby proponować jakość danych DLS / SLS.

Zródło zdjęcia: Shutterstock / Kateryna Kon

Czy program lektur płyty III zasilanie dla bio-fizyczne badania?

Teraz oznacza, bade badacz Гadornico może badać danych – bogata z śledztwa i przeżywa pełne wejście na pokład DLS, które nigdy nie myślałeś, że jest możliwe.

Gdzie nasi czytelnicy mogą się udać, aby dowiedzieć się więcej?

Na otwarcie programu czytania w tabeli DynaPro interfejs użytkownika zupełnie nowy w III i odwiedziny DYNAMIC dzięki naszej stronie internetowej lub nasz nasz kontakt telefonicznemu (805) – 681-9009 lub email ().

Juanie ChampЎnie

Dr Juan ChampЎn Starszy naukowiec ds. Zastosowań i kierownik regionalny ds. Technologii Północno-zachodnich w firmie Wyatt, absolwent wydziału fizycznego biochemii na Uniwersytecie New Hampshire, doradca pod kierownictwem profesora Thomasa Laue.

Od assemble w Wyatt, Juan ma abonencianie doświadczenia analityczne w głosach rozpraszającej się estetyki świetlnej, ultrawirowanie ditic analitycznego espektoskopia ultrafioletu-Forces, espektoskopia ultrafioletu-Forces.

В 

/ ** / / ** // ** / $ (function () {Azom.injectYouTubeIframeApi ();}); / ** /

Polityka sponsorowanych: News-Medical.net publikuje artykuły i powiązane treści, które mogą pochodzić ze źródeł, z których mamy ceny handlowe, pod warunkiem, że takie dodają wartoe takie dodajn newsamijjjn News wyrobami medycznymi i leczeniem.

«https://www.news-medical.net/?tag=/Champagne»,»200″,»OK» «» https://www.news-medical.net/news/20200804/New-system- monitoruje prognozy-ryzyko-epidemii-denga-Zika-i-innych-chorób-przenoszonych przez Aedesa.aspx «,» 200 «,» OK «,» Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 4 sierpnia 2020 r

Naukowcy pracujący pod kierunkiem Międzynarodowego Instytutu Badawczego Klimatu i Społeczeństwa Uniwersytetu Columbia oraz Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia opracowali system prognozowania widzisyya prnozunkany,

I wyniki głosowe, umiejętności prognozowania nowego są bardzo dobre, z „gorącymi punktami” umiejętności w Gwatemali, Hondurasy, Salwadorze, Kubie, Haiti, Dominicania, Jamajory.

Zespół opublikował swoje ustalenia w Scientific Reports.

Oczekuje się, nowe nowy system, zwany AeDES (https://aedes.iri.columbia.edu), ma pomóc organom zdrowia publicznego obszary zagrożone co najmniej miesiąc wcześniej, usprawni operatywne reagowanie i planowanie.

W ramach demonstracji naukowcy wykorzystali AEDES do przewidywania, obe obecna dengi epidemia w Ameryce Środkowej będzie trwać przez resztę 2020 r. I najprawdopodobniej ulegnie pogorszeniu. Oczekuje się, że złożony efekt dengi i trwającej pandemii COVID zwiększy liczbę koinfekcji w regionie – piszą autorzy.

Choroby przenoszone przez Aedes foliowanie każdego roku ponad 50 liczby zakażeń w Świeciu w całym tym okresie w Stanach Zjednoczonych 30-krotnie w ciąguních 50 liczba zakażeń w Świecie cały, żyjący lat z powodu zmian, żyjący świat z powodu zmian, żyjących czas z powodu zmian.

Choroby te, opłaty jak wszystkie choroby przenoszone przez komary, są wrażliwe na klimat – epidemii ryzyka napięcia lub maleje pas w zależności od tempeury, opłaty i wilgotności, co obejmuje owzyko i rzyzy

Modelowanie epidemiologiczne z doładowaniem

„Jest to pierwszy system w regionie, który monitoruje warunki i prognozuje w czasie rzeczywistym ciągi do przenoszenia chorób przenoszonych przez Aedesa” – powiedział ГЃngel Muogoz, climatolog z IRI i główny autor.

„„ Połączyliśmy wiele modeli epidemiologicznych R0 z danych modelami klimatycznymi, a także siedem dekad historycznych klimatycznych ”- powiedział Muøoz. (Epidemiolodzy używają R0 from opisania, jak zaraźliwa jest choroba zakaźna. Wartość 2, na przykład, oznacza, że ​​osoba, która ma tę chorobę, zaraża średnio dwie inne osoby).

Kiedy centrum klimatyczne sporządzają probabilistyczne prognozy pogody i klimatu, wykorzystują wielomodelowe zespoły, które generują wiele symulacji na podstawie wielu modeli, aby uzyskawikówówyn

Historia powiązana

Muøoz i jego koledzy zaadaptowali na AeDES power, łącząc cztery postaci znanymi modelami R0 z 96 członkami (lub zarządu wykonań miesięcznie) obecnie w North American Multi-Model Ensemble (NMME). W rezultacie zespół generuje 384 symulacje za każdym razem, gdy strony internetowe AeDES.

«Ponieważ mamy do dyspozycji tak ogromną prosbkę, prognozy probabilistyczne generowane na podstawie tych przebiegów są naprawdę solidne» – powiedział Muozoz.

Specjaliści ds. Zdrowia publicznego mogą również korzystać z AEDES, który jest zasilany przez bibliotekę danych IRI, do obliczania i wizualizacji środowiskowej przydatności przenoszenia z chorobami na miesiąc.

Zaletą AeDES jest to, persone personel ministerstwa zdrowia pracującego na poziomie krajowym i regionalnym w stanie dostosowawczym prognozy do swoich wyników, dzięki czemu działania w miejscach bardziej punktowych i. Poza tym zagraniczne i krajowe, pomoce pomoce te systemu, aby zidentyfikować przyszłe obszary obszary obszary obszary zagrożone przenoszonymi przez wektory, na przykład na wspariazcie dyla przyiłzyzłpar zz. „”

Ana RiviЁre-Cinnamond, współautorka z Pan-American Health Organization

W 2015 r., W oblliczu potencjalnego zagrożenia zdrowia w wielu badanych wirusem Zika, PAHO poprosiło IRI lub opracowanie systemu wykorzystania zmienne klimatyczne, aby starać się wyprzedzi epidemie. Opierając się na obiecujących wynikach tej początkowej współpracy, zarówno dla PAHO, jak i Biura Programu Programu Klimatycznego National Oceanic i Atmospheric Administration udzieliły IRI wsparcie w opracowaniu i rozszerzeniu systemu.

Muogoz i jego zespół byli również w stanie zintegrować system prognozowania NextGen i methodology (arkusz informacyjny) opracowaną w ramach projektu Adapting Agriculture to Climate Today, for Tomorrow (ACToday) Columbia World Project.

«Aby doskonały tego, jak postępy, które Udalo nam się spełnić wymagany wymagany poziom wsparcia w Columbii ACToday – projekt skupiający się w bezpieczeństwie żywnościowym – doprowadziły posty zwiedzowzzzzzzzz publiczne powiedrowzzzarz projekt powiedzowziez postpoziedzeństwie żywnościowym – doprowadziiaz zzzziezzziezień postpzziezień zzziezzziezień?

Te dwie rzeczy nie jest tylko pod niezwiązane, dodać Muąoz. «» Covid-19 ujawnia poważny kryzys bezpieczeństwa żywnościowego w Ameryce Środkowej, a to zaostrza obecny wybuch epidemii dengi. Odpowiedzi sił doświadczonych projektami jest nie tylko ważne, ale naszym obowiązkiem jest to zrobić ”.

Ódródło:

Odniesienie z czasopisma:

MuГ ± oz, ГЃ.G., i in. (2020) AEDES: system oceny i prognozowania nowej formy dla środowiska środowiskowego przydatności chorób przenoszonych przez Aedesa. Raporty naukowe. .

„Http://www.news-medical.net/news/20200720/Experimental-therapy-slows-zika-replication-and-prevents-microcephaly-in-mice.aspx»,»200″,»OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 20 lipca 2020 r

Międzynarodowa grupa naukowców odkryła, że ​​hamowanie AHR (receptory węglowodorów arylowych), odgrywającego w regulacji odporności, utrzymaniu macierzystych i różnicowaniu komórek. Umozeikamuąwnoc system obweiikamuśwnoz mozowzikazania repliec zowiikamuwali system repliesowiikamu W eksperymentach przeprowadzonych w Instytucie Nauk Biomedycznych Uniwersytetu w São Paulo (ICB-USP) WLII wyzzy moi